• BZC'13 35+2 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafMateriaalman
    Bertrand, HajoTechnische stafTrainer/coach
    Kole, SasTechnische stafHoofdcoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 mrt. AFGELASTBloemendaal 35+1 - BZC'13 35+2Sportpark Bergweg
    4 apr. AFGELASTBZC'13 35+2 - ASV Arsenal 35+2Sportpark BZC'13
    18 apr. 14:30BZC'13 35+2 - Amstelveen/Heemraad 35+2Sportpark BZC'13
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 mrt.RCH 35+1 - BZC'13 35+2
  • Poulestanden BZC'13 35+2 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC 35+115111362342834
    2Overbos sv. 35+11683549321727
    3VVC fc 35+11683553411227
    4BZC'13 35+21473444341024
    5Amstelveen/Heemraad 35+1157353031-124
    6Amstelveen/Heemraad 35+2167363436-224
    7ASV Arsenal 35+21572641281323
    8Koninklijke HFC 35+1155463859-2119
    9VVC fc 35+2155283543-817
    10Bloemendaal 35+2153664352-915
    11RCH 35+1163582937-814
    12Bloemendaal 35+11615103061-318
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bertrand, HajoTeamspeler
    Kleijn, MartijnTeamspeler
    Krasen, DimitrovTeamspeler
    Mokhtari, MohammedTeamspeler
    Mouttaqui, AbdelTeamspeler
    Ouderdorp, GuidoTeamspeler
    Peek, DennisTeamspeler
    Scholte, ElwinTeamspeler
    Snoek, ErwinTeamspeler
    Tressous, GaetanTeamspeler
    Wijngaarden, B vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.