• BZC'13 35+2 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafMateriaalman
    Bertrand, HajoTechnische stafTrainer/coach
    Kole, SasTechnische stafHoofdcoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 okt. 11:30Bloemendaal 35+2 - BZC'13 35+2Sportpark Bergweg
    2 nov. 14:30BZC'13 35+2 - RCH 35+1Sportpark BZC'13
    9 nov. 12:30Koninklijke HFC 35+1 - BZC'13 35+2Sportpark Koninklijke HFC
    16 nov. 14:30BZC'13 35+2 - Overbos sv. 35+1Sportpark BZC'13
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 okt.Amstelveen/Heemraad 35+2 - BZC'13 35+22 - 1
  • Poulestanden BZC'13 35+2 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC 35+144002791812
    2VVC fc 35+14211111107
    3Amstelveen/Heemraad 35+2320110646
    4ASV Arsenal 35+232017346
    5Bloemendaal 35+141211011-15
    6Amstelveen/Heemraad 35+1412157-25
    7Koninklijke HFC 35+13111716-94
    8BZC'13 35+24112111014
    9RCH 35+1411268-24
    10VVC fc 35+23102710-33
    11Bloemendaal 35+23021913-42
    12Overbos sv. 35+13003612-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bertrand, HajoTeamspeler
    Kleijn, MartijnTeamspeler
    Krasen, DimitrovTeamspeler
    Mokhtari, MohammedTeamspeler
    Mouttaqui, AbdelTeamspeler
    Ouderdorp, GuidoTeamspeler
    Snoek, ErwinTeamspeler
    Tressous, GaetanTeamspeler
    Wijngaarden, B vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.