• BZC'13 35+2 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafMateriaalman
    Bertrand, HajoTechnische stafTrainer/coach
    Kole, SasTechnische stafHoofdcoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 jan. 15:00Overbos sv. 35+1 - BZC'13 35+2Sportpark Overbos
    1 feb. 14:45VVC fc 35+2 - BZC'13 35+2Montreallaan - VVC complex
    8 feb. 14:30BZC'13 35+2 - Koninklijke HFC 35+1Sportpark BZC'13
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 jan.AFC 35+1 - BZC'13 35+24 - 2
  • Poulestanden BZC'13 35+2 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC 35+11081148252325
    2ASV Arsenal 35+21061326151119
    3BZC'13 35+2115333024618
    4VVC fc 35+1115333027318
    5Amstelveen/Heemraad 35+1115332020018
    6Overbos sv. 35+1125253225717
    7Amstelveen/Heemraad 35+2115152425-116
    8Koninklijke HFC 35+1104332736-915
    9VVC fc 35+2113262231-911
    10RCH 35+1122462026-610
    11Bloemendaal 35+2111553441-78
    12Bloemendaal 35+1121472442-187
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bertrand, HajoTeamspeler
    Kleijn, MartijnTeamspeler
    Krasen, DimitrovTeamspeler
    Mokhtari, MohammedTeamspeler
    Mouttaqui, AbdelTeamspeler
    Ouderdorp, GuidoTeamspeler
    Peek, DennisTeamspeler
    Scholte, ElwinTeamspeler
    Snoek, ErwinTeamspeler
    Tressous, GaetanTeamspeler
    Wijngaarden, B vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.