• BZC'13 35+1 VE vrijdag speeldag man

  • BZC'13 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kleijn, MartijnOverige stafTeammanager
    Snoek, ErwinOverige stafTeammanager
    Veldhuizen, PascaleOverige stafStandaard functie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 14:45Wartburgia asv 35+1 - BZC'13 35+1Sportpark Drieburg
    5 feb. 14:30BZC'13 35+1 - TABA afc 35+1Sportpark Loosdrecht
    12 feb. 12:15Loosdrecht 35+1 - BZC'13 35+1Sportpark Hallinckveld
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden BZC'13 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AH'78 35+198104383525
    2Loosdrecht 35+187102972222
    3VVGA 35+195042221115
    4Wartburgia asv 35+1104152324-113
    5IJsselmeervogels 35+164022271512
    6Zuidvogels HSV De 35+294052333-1012
    7Wartburgia asv 35+283142416810
    8JOS Watergraafsmeer 35+182421923-410
    9Almere FC 35+17223261798
    10BZC'13 35+182061738-216
    11TABA afc 35+292071242-306
    12TABA afc 35+171061438-243

    Poulestanden BZC'13 35+1 (B1800 Veteranen beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vecht de 35+13300165119
    2VIOD 35+1320157-26
    3AFC 35+13102111013
    4BZC'13 35+13003313-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Kleijn, MartijnTeamspeler
    Mokhtari, MohammedTeamspeler
    Ouderdorp, GuidoTeamspeler
    Peek, DennisTeamspeler
    Sar, Roger van deTeamspeler
    Scholte, ElwinTeamspeler
    Snoek, ErwinTeamspeler
    Vos, WesselTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.