• BZC'13 35+1 VE vrijdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Veldhuizen, PascaleOverige stafStandaard functie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 okt. 13:00TABA afc 35+2 - BZC'13 35+1Sportpark Drieburg
    30 okt. 14:30BZC'13 35+1 - VVGA 35+1Sportpark Loosdrecht
    6 nov. 16:30JOS Watergraafsmeer 35+1 - BZC'13 35+1Sportpark Drieburg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 okt.TABA afc 35+1 - BZC'13 35+16 - 4
    9 okt.BZC'13 35+1 - Loosdrecht 35+10 - 5
  • Poulestanden BZC'13 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Loosdrecht 35+144001841412
    2IJsselmeervogels 35+13300172159
    3AH'78 35+13210122107
    4Wartburgia asv 35+2311111924
    5TABA afc 35+22101410-63
    6JOS Watergraafsmeer 35+130308803
    7TABA afc 35+131021113-23
    8VVGA 35+1310227-53
    9Wartburgia asv 35+14103814-63
    10Almere FC 35+1201136-31
    11Zuidvogels HSV De 35+2100125-30
    12BZC'13 35+13003521-160

    Poulestanden BZC'13 35+1 (B1800 Veteranen beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vecht de 35+13300165119
    2VIOD 35+1320157-26
    3AFC 35+13102111013
    4BZC'13 35+13003313-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Kleijn, MartijnTeamspeler
    Mokhtari, MohammedTeamspeler
    Ouderdorp, GuidoTeamspeler
    Peek, DennisTeamspeler
    Sar, Roger van deTeamspeler
    Scholte, ElwinTeamspeler
    Snoek, ErwinTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.