• BZC'13 35+1 Zaterdag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Haselager, PimOverige stafTeammanager
    Kleijn, MartijnOverige stafTeammanager
    Veldhuizen, PascaleOverige stafStandaard functie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 mei.SVMM 35+1 - BZC'13 35+15 - 1
  • Poulestanden BZC'13 35+1 ( 1e klasse 07 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AH'78 35+177004183321
    2EDO (U) 35+186202151620
    3Scherpenzeel 35+195132719816
    4SVMM 35+1105142721616
    5VVZ '49 35+1104332624215
    6IJsselmeervogels 35+184132117413
    7Zuidvogels HSV De 35+193151215-310
    8BZC'13 35+1102261739-228
    9Loosdrecht 35+16213913-47
    10Vliegdorp 't vv 35+191261834-165
    11Woudenberg 35+1101271438-245

    Poulestanden BZC'13 35+1 ( 2e klasse 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VIOD 35+11182140112926
    2SVMM 35+1117313172424
    3DESTO 35+1117043122921
    4Loosdrecht 35+11153331191218
    5Zuidvogels HSV De 35+1115332120118
    6BZC'13 35+1115243228417
    7EDO (U) 35+2113352324-112
    8JSV Nieuwegein 35+1113352740-1312
    9IJFC 35+1113351933-1412
    10Vliegdorp 't vv 35+1113081841-239
    11Meern De 35+1111461831-137
    12Woudenberg 35+1111461429-157
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bult, MarkoTeamspeler
    Cooke, StevenTeamspeler
    Haselager, PimTeamspeler
    Kleijn, MartijnTeamspeler
    Maanen, Gijs vanTeamspeler
    Ouderdorp, GuidoTeamspeler
    Rietdijk, FrankTeamspeler
    Ruyter, StefanTeamspeler
    Sar, Roger van deTeamspeler
    Snoek, ErwinTeamspeler
    Vos, WesselTeamspeler

    Er zijn 10 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.