• BZC'13 35+1 Zaterdag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Haselager, PimOverige stafTeammanager
    Kleijn, MartijnOverige stafTeammanager
    Veldhuizen, PascaleOverige stafStandaard functie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 feb. 14:00IJFC 35+1 - BZC'13 35+1Sportpark Groenvliet
    4 mrt. 15:35BZC'13 35+1 - DESTO 35+1Sportpark Loosdrecht
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 feb.BZC'13 35+1 - JSV Nieuwegein 35+14 - 4
  • Poulestanden BZC'13 35+1 ( 1e klasse 07 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AH'78 35+177004183321
    2EDO (U) 35+186202151620
    3Scherpenzeel 35+195132719816
    4SVMM 35+1105142721616
    5VVZ '49 35+1104332624215
    6IJsselmeervogels 35+184132117413
    7Zuidvogels HSV De 35+193151215-310
    8BZC'13 35+1102261739-228
    9Loosdrecht 35+16213913-47
    10Vliegdorp 't vv 35+191261834-165
    11Woudenberg 35+1101271438-245

    Poulestanden BZC'13 35+1 ( 2e klasse 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VIOD 35+111004133
    2DESTO 35+111006423
    3SVMM 35+111002023
    4Zuidvogels HSV De 35+111002023
    5BZC'13 35+110104401
    6JSV Nieuwegein 35+110104401
    7EDO (U) 35+200000000
    8Meern De 35+100000000
    9Vliegdorp 't vv 35+1100146-20
    10IJFC 35+1100102-20
    11Woudenberg 35+1100102-20
    12Loosdrecht 35+1100114-30
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bult, MarkoTeamspeler
    Cooke, StevenTeamspeler
    Haselager, PimTeamspeler
    Kleijn, MartijnTeamspeler
    Mokhtari, MohammedTeamspeler
    Ouderdorp, GuidoTeamspeler
    Sar, Roger van deTeamspeler
    Snoek, ErwinTeamspeler
    Vos, WesselTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.