• Staf

    NaamRolFunctie
    Beek, Remco vanOverige stafTeammanager
    Spermon, FrankTechnische stafTrainer/coach
    Verschoof, MichaOverige stafTeammanager
    Verwoerd, AdTechnische stafAssistent-trainer/coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • BZC'13 1

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden BZC'13 1 ( 4e klasse C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Graveland 's 126182692395356
    2Real Sranang sv. 126164672363652
    3DTA Fortius asv 126173688474151
    4Diemen sv. 126156562422051
    5Altius 126162890474350
    6JOS Watergraafsmeer 126133106666042
    7Nederhorst vv 126118761392241
    8Meer De sv. 1261241059451440
    9NVC 126106106053736
    10GeuzenMiddenmeer 12687114555-1031
    11TOS-Actief 12665154461-1723
    12ASV '65 12642204377-3414
    13BZC'13 12636173495-6114
    14Zeeburgia avv 126322143157-11411

    Poulestanden BZC'13 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1't Goy 133009279
    2FC Driebergen 1320112576
    3BZC'13 13102410-63
    4Aurora 13003210-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bouwer, SennaTeamspeler
    Coulfez, Zakaria elTeamspeler
    Kruyf, Kevin deTeamspelerVerdediger
    Locher, GijsTeamspeler
    Nieuwenhuyze, RitchieTeamspeler
    Philippo, GiovanniTeamspeler
    Post, JasperTeamspeler
    Verschoof, JornTeamspeler
    Vorst, Dylan van derTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.